NTCLE213E3303JHT1
5S-NTCLE213E3303JHT1
NTCLE213E3303JHT1
NTC THERMISTOR 30K OHM 5% BEAD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 30k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????0.75% |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3935K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 150??????C |
| Power - Max: | 100mW |
| Length - Lead Wire: | 1.22 (31.00mm) |