ND06P00682J--
5S-ND06P00682J--
ND06P00682J--
NTC THERMISTOR 6.8K OHM 5% DISC
| Series: | ND06 |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 6.8k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????2% |
| Power - Max: | 710mW |
| Length - Lead Wire: | 1.38 (35.00mm) |