MF52C153F3470-G410
5S-MF52C153F3470-G410
MF52C153F3470-G410
NTC THERMISTOR 15K OHM 1% BEAD
| Series: | MF52 |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 15k |
| Resistance Tolerance: | ??????1% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3470K |
| Power - Max: | 50mW |
| Length - Lead Wire: | 7.87 (200.00mm) |