MF11-1500010
5S-MF11-1500010
MF11-1500010
NTC THERMISTOR 15K OHM 10% DISC
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | MF11 |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 15k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????5% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4250K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | - |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 500mW |