MF11-0010005
5S-MF11-0010005
MF11-0010005
NTC THERMISTOR 100 OHM 5% DISC
| Series: | MF11 |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 100 |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????5% |
| Power - Max: | 500mW |