MC65G503B
5S-MC65G503B
MC65G503B
NTC THERMISTOR 50K OHM 0.1C BEAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | MC65 |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 50k |
| Resistance Tolerance: | ??????0.1??????C |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 4252K |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 150??????C |
| Power - Max: | 25mW |
| Length - Lead Wire: | 3.00 (76.20mm) |