MA100BF103C
5S-MA100BF103C
MA100BF103C
NTC THERMISTOR 10K OHM PROBE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | MA100 |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????0.25??????C |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | 0??????C ~ 50??????C |
| Power - Max: | - |
| Length - Lead Wire: | - |
| Mounting Type: | Free Hanging |
| Package / Case: | Probe |
Related special
- MS3126E12-3PLC
- Amphenol Industrial
- Position Circular Connector
- In stock
- MX34032NF2
- JAE Electronics
- CONN HEADER R/A 32POS 2.2MM