HFT1220-50R0-J
5S-HFT1220-50R0-J
HFT1220-50R0-J
NTC THERMISTOR 50 OHM 5% 0805
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | HFT |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 50 |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????5% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 2150K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 500mW |