DC95Y104VN
5S-DC95Y104VN
DC95Y104VN
NTC THERMISTOR 100K OHM BEAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | DC95 |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 100k |
| Resistance Tolerance: | ??????0.1??????C |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3699K |
| Operating Temperature: | -80??????C ~ 150??????C |
| Power - Max: | 75mW |
| Length - Lead Wire: | 1.50 (38.00mm) |