CMFB4055333JNT
5S-CMFB4055333JNT
CMFB4055333JNT
NTC THERMISTOR 33K OHM 5% 0805
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 33k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4055K |
| Power - Max: | 200mW |