CMFB4000473JNT
5S-CMFB4000473JNT
CMFB4000473JNT
NTC THERMISTOR 47K OHM 5% 0805
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 47k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4000K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 200mW |