CMFB4000473FNT
5S-CMFB4000473FNT
CMFB4000473FNT
NTC THERMISTOR 47K OHM 1% 0805
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 47k |
| Resistance Tolerance: | ??????1% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4000K |
| Power - Max: | 200mW |