CMFB3970104HNT
5S-CMFB3970104HNT
CMFB3970104HNT
NTC THERMISTOR 100K OHM 5% 0805
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 100k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3970K |
| Power - Max: | 200mW |