CMFB3950103FNT
5S-CMFB3950103FNT
CMFB3950103FNT
NTC THERMISTOR 10K OHM 1% 0805
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????1% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3950K |
| Power - Max: | 200mW |