CMFB3900223JNT
5S-CMFB3900223JNT
CMFB3900223JNT
NTC THERMISTOR 22K OHM 5% 0805
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 22k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3900K |
| Power - Max: | 200mW |