CMFB3435472JNT
5S-CMFB3435472JNT
CMFB3435472JNT
NTC THERMISTOR 4.7K OHM 5% 0805
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 4.7k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3435K |
| Power - Max: | 200mW |