CMFB3200202JNT
5S-CMFB3200202JNT
CMFB3200202JNT
NTC THERMISTOR 2K OHM 5% 0805
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 2k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3200K |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 200mW |