CMFA4100564JNT
5S-CMFA4100564JNT
CMFA4100564JNT
NTC THERMISTOR 560K OHM 5% 0603
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 560k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4100K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 100mW |