CMFA3970103FNT
5S-CMFA3970103FNT
CMFA3970103FNT
NTC THERMISTOR 10K OHM 1% 0603
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????1% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3970K |
| Power - Max: | 100mW |