CMFA3950683JNT
5S-CMFA3950683JNT
CMFA3950683JNT
NTC THERMISTOR 68K OHM 5% 0603
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 68k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3950K |
| Power - Max: | 100mW |