CMFA3950473JNT
5S-CMFA3950473JNT
CMFA3950473JNT
NTC THERMISTOR 47K OHM 5% 0603
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 47k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3950K |
| Power - Max: | 100mW |