CMFA3950224JNT
5S-CMFA3950224JNT
CMFA3950224JNT
NTC THERMISTOR 220K OHM 5% 0603
| Series: | CMF |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 220k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3950K |
| Power - Max: | 100mW |