C100H303K
5S-C100H303K
C100H303K
NTC THERMISTOR 30K OHM 10% BEAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | C100 |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 30k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | -80??????C ~ 150??????C |
| Power - Max: | 75mW |
| Length - Lead Wire: | 1.50 (38.00mm) |