B57891S0223J000
5S-B57891S0223J000
B57891S0223J000
NTC THERMISTOR 22K OHM 5% DISC
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 22k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| Power - Max: | 200mW |