B57891M244J
5S-B57891M244J
B57891M244J
NTC THERMISTOR 240K OHM 5% DISC
Product Description
Packaging:Bulk
Series:-
Resistance in Ohms @ 25??????C:240k
Resistance Tolerance:??????5%
B Value Tolerance:??????3%
B0/50:-
B25/50:-
B25/75:-
Operating Temperature:-40??????C ~ 125??????C
Power - Max:200mW