B57891M1473K000
5S-B57891M1473K000
B57891M1473K000
NTC THERMISTOR 47K OHM 10% DISC
Product Description
Packaging:Bulk
Series:-
Resistance in Ohms @ 25??????C:47k
Resistance Tolerance:??????10%
B Value Tolerance:??????3%
B0/50:-
B25/50:-
B25/75:-
Operating Temperature:-40??????C ~ 125??????C
Power - Max:200mW