B57891M0502J055
5S-B57891M0502J055
B57891M0502J055
NTC THERMISTOR 5K OHM 5% DISC
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 5k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 200mW |