B57891M0474J000
5S-B57891M0474J000
B57891M0474J000
NTC THERMISTOR 470K OHM 5% DISC
Product Description
Packaging:Bulk
Series:-
Resistance in Ohms @ 25??????C:470k
Resistance Tolerance:??????5%
B Value Tolerance:??????3%
B25/75:-
B25/100:5000K
Operating Temperature:-40??????C ~ 125??????C
Power - Max:200mW
Length - Lead Wire:1.42 (36.00mm)