B57891M0473J000
5S-B57891M0473J000
B57891M0473J000
NTC THERMISTOR 47K OHM 5% DISC
Product Description
Packaging:Bulk
Series:-
Resistance in Ohms @ 25??????C:47k
Resistance Tolerance:??????5%
B Value Tolerance:??????3%
B25/75:-
B25/100:3980K
Operating Temperature:-40??????C ~ 125??????C
Power - Max:200mW