B57891M0334J000
5S-B57891M0334J000
B57891M0334J000
NTC THERMISTOR 330K OHM 5% DISC
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 330k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 4830K |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 200mW |
| Length - Lead Wire: | 1.42 (36.00mm) |