B57891M0302J000
5S-B57891M0302J000
B57891M0302J000
NTC THERMISTOR 3K OHM 5% DISC
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 3k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 200mW |