B57891M0203F001
5S-B57891M0203F001
B57891M0203F001
NTC THERMISTOR 20K OHM 1% DISC
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 20k |
| Resistance Tolerance: | ??????1% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| Power - Max: | 200mW |