B57881S0103F003
5S-B57881S0103F003
B57881S0103F003
NTC THERMISTOR 10K OHM 1% DISC
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????1% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3920K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 155??????C |
| Power - Max: | 100mW |