B57871S0502F051
5S-B57871S0502F051
B57871S0502F051
NTC THERMISTOR 5K OHM 1% BEAD
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 5k |
| Resistance Tolerance: | ??????1% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| Power - Max: | 60mW |