B57869S0303F140
5S-B57869S0303F140
B57869S0303F140
NTC THERMISTOR 30K OHM 0.2% BEAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 30k |
| Resistance Tolerance: | ??????0.2% |
| B Value Tolerance: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3964K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 155??????C |
| Power - Max: | 60mW |