B57864S0103H040
5S-B57864S0103H040
B57864S0103H040
NTC THERMISTOR 10K OHM 3% BEAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????3% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3988K |
| Operating Temperature: | - |
| Power - Max: | - |
| Length - Lead Wire: | 1.71 (43.50mm) |