B57863S0502F040
5S-B57863S0502F040
B57863S0502F040
NTC THERMISTOR 5K OHM BEAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 5k |
| Resistance Tolerance: | - |
| B Value Tolerance: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3988K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 155??????C |
| Power - Max: | 60mW |
| Length - Lead Wire: | 1.48 (37.50mm) |