B57861S0103A039
5S-B57861S0103A039
B57861S0103A039
NTC THERMISTOR 10K OHM 1% BEAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | B57861S |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????1% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| B25/100: | 3988K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 155??????C |
| Power - Max: | 60mW |
| Length - Lead Wire: | 13.54 (344.00mm) |