B57820M0841J000
5S-B57820M0841J000
B57820M0841J000
NTC THERMISTOR 840 OHM 5%
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 840 |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 155??????C |
| Power - Max: | 180mW |