B57621C5103J062
5S-B57621C5103J062
B57621C5103J062
NTC THERMISTOR 10K OHM 5% 1206
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3470K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3510K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 300mW |