B57621C473M62
5S-B57621C473M62
B57621C473M62
NTC THERMISTOR 47K OHM 20% 1206
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 47k |
| Resistance Tolerance: | ??????20% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3860K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3890K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 300mW |