B57621C222K62
5S-B57621C222K62
B57621C222K62
NTC THERMISTOR 2.2K OHM 10% 1206
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 2.2k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3110K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3040K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 300mW |