B57621C154K162
5S-B57621C154K162
B57621C154K162
NTC THERMISTOR 150K OHM 10% 1206
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 150k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4120K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 4190K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 300mW |