B57621C154J162
5S-B57621C154J162
B57621C154J162
NTC THERMISTOR 150K OHM 5% 1206
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 150k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4120K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 4190K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 300mW |