B57620C5153J062
5S-B57620C5153J062
B57620C5153J062
NTC THERMISTOR 15K OHM 5% 0805
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 15k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 210mW |