B57620C223K62
5S-B57620C223K62
B57620C223K62
NTC THERMISTOR 22K OHM 10% 0805
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 22k |
| Resistance Tolerance: | ??????10% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3930K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3960K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 210mW |