B57619C473K70
5S-B57619C473K70
B57619C473K70
NTC THERMISTOR 47K OHM 0603
Product Description
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 47k |
| Resistance Tolerance: | - |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Power - Max: | - |
| Length - Lead Wire: | - |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
Related special
- BQ51013BRHLR
- Texas Instruments
- Wireless Power Receiver PMIC 20-VQFN (3.5x4.5)
- In stock
- B2B-PH-K-S
- JST
- Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm)