B57565G1103G000
5S-B57565G1103G000
B57565G1103G000
NTC THERMISTOR 10K OHM 2% BEAD
| Resistance Tolerance: | ??????2% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| Power - Max: | 50mW |
| Length - Lead Wire: | 2.53 (64.20mm) |