B57540G1104G002
5S-B57540G1104G002
B57540G1104G002
NTC THERMISTOR 100K OHM BEAD
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 100k |
| Resistance Tolerance: | ??????2.18% |
| B Value Tolerance: | ??????1% |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 4072K |
| B25/100: | 4092K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 200??????C |
| Power - Max: | 18mW |
| Length - Lead Wire: | 2.56 (65.00mm) |