B57540G0502F002
5S-B57540G0502F002
B57540G0502F002
NTC THERMISTOR 5K OHM 1% BEAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 5k |
| Resistance Tolerance: | ??????1% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 3480K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 3450K |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 200??????C |
| Power - Max: | 18mW |
| Length - Lead Wire: | 2.56 (65.00mm) |